Hotel IBERIA***

Restaurace

Skvělý gastronomický zážitek, kvalitní české pivo i zajímavou nabídku kvalitních moravských a španělských vín ocení každý, kdo se rozhodne pro návštěvu naší hotelové restaurace. Součástí hotelu jsou dvě stylové restaurace - Castillo a Citadela, kde si můžete vybrat z české, mezinárodní i tradiční španělské kuchyně. 

Restaurace v přízemí hotelu poskytuje 42 míst v klidném prostředí, které je vhodná pro běžná setkání, pracovní schůzky, rodinné obědy, polední stravování formou menu, odpolední posezení u kávy či jiného oblíbeného nápoje.

Druhá restaurace s kapacitou 40 míst se nachází pod mohutnou sklepní klenbou. Svým stylovým interiérem zaručuje soukromí a je tak vhodná k důvěrným schůzkám, přátelským či firemním setkáním, rodinným oslavám a večírkům. 

V teplých letních dnech jistě oceníte posezení pod zastřešenou terasou, kde si vychutnáte Váš oblíbený nápoj, kávu či zákusek.

  Stylová restaurace v centru Opavy  

  

Jídelní lístek CZ/AJ

Jídelní lístek CZ/NJ 

Nahlédněte do našeho jídelního lístku a vyberte si skvělá jidla z české, mezinárodní i španělské kuchyně. V případě, že máte zájem o individuální gastronomickou nabídku pro větší skupinu, rádi Vám ji zpracujeme dle Vašich požadavků.

Vinný lístek

Týdenní menu

Denně nabízíme také pestré menu za zvýhodněnou cenu, které potěší gurmány i příznivce lehčí stravy. Vychutnat si můžete skvělou polévku a jedno ze tří jídel, které každý den obměňujeme. Výběr je doplněn stálou nabídkou bezmasých zdravých jídel.

Víkendové menu

Připravili jsme pro Vás cenově zvýhodněné víkendové menu složené z polévky, hlavního chodu a dezertu. Tyto podáváme v sobotu a neděli od 11:00 - 15:00 hodin.