Hotel IBERIA***

Restaurace

Skvělý gastronomický zážitek, kvalitní české pivo i zajímavou nabídku kvalitních moravských a španělských vín ocení každý, kdo se rozhodne pro návštěvu naší hotelové restaurace. Součástí hotelu jsou dvě stylové restaurace - Castillo a Citadela, kde si můžete vybrat z české, mezinárodní i tradiční španělské kuchyně. 

Restaurace v přízemí hotelu poskytuje 42 míst v klidném prostředí, které je vhodná pro běžná setkání, pracovní schůzky, rodinné obědy, polední stravování formou menu, odpolední posezení u kávy či jiného oblíbeného nápoje.

Druhá restaurace s kapacitou 40 míst se nachází pod mohutnou sklepní klenbou. Svým stylovým interiérem zaručuje soukromí a je tak vhodná k důvěrným schůzkám, přátelským či firemním setkáním, rodinným oslavám a večírkům. 

V teplých letních dnech jistě oceníte posezení pod zastřešenou terasou, kde si vychutnáte Váš oblíbený nápoj, kávu či zákusek.

  Stylová restaurace v centru Opavy DSC_7885_6_7 

 IMG_3565 _DSC4840

Jídelní lístek CZ/AJ

Připravíme jídla dle jídelního lístku či polední menu pro vlastní odvoz. Rezervace na tel:553 776 700

Nápojový lístek CZ/AJ

Nahlédněte do našeho jídelního lístku a vyberte si skvělá jidla z české, mezinárodní i španělské kuchyně. V případě, že máte zájem o individuální gastronomickou nabídku pro větší skupinu, rádi Vám ji zpracujeme dle Vašich požadavků.

Vinný lístek

Týdenní menu

Denně nabízíme také pestré menu za zvýhodněnou cenu, které potěší gurmány i příznivce lehčí stravy. Vychutnat si můžete skvělou polévku a jedno ze tří jídel, které každý den obměňujeme. Výběr je doplněn stálou nabídkou bezmasých zdravých jídel.