Hotel IBERIA***

Ubytování

Ubytujte se v hotelu IBERIA***, který Vám poskytne příjemném prostředí přímo v centru Opavy.

Ať už cestujete individuálně, s rodinou nebo jste na služební cestě, ubytujeme Vás v komfortně zařízených 26 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu. Ubytovací kapacita celého hotelu je 54 lůžek, v 10 pokojích je možno kapacitu zvýšit 1 přistýlkou. Všechny pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem a vybaveny:

  • klimatizací
  • koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem
  • WC
  • TV se satelitním příjmem
  • telefonem
  • WiFi
  • minibarem

Pokud máte rádi pohodlí nebo si chcete užít romantický večer ve dvou, doporučujeme Vám ubytovat se v našem prostorném apartmánu, který je vybaven obývacím koutem, který je od ložnice oddělen mobilní stěnou. V apartmánu také najdete minibar, klimatizaci a vířivou vanu.

 Apartmán s vlastním obývacím koutem  

Disponujeme i rozměrnějšími pokoji vybavenými sedacím koutem. V těchto pokojích se díky přistýlkám dá ubytovat i celá rodina.

Pro hosty s tělesným postižením nabízíme ubytování v pokoji s bezbariérovou úpravou. Bezbariérový přístup do hotelu a společenských prostor je zajištěn z hotelového parkoviště a do ubytovací části výtahem z hotelové recepce. V našem hotelu rádi přivítáme i malé návštěvníky, pro rodiny s dětmi poskytujeme klidné a prostorné pokoje s dětskou přistýlkou.

Hoteloví hosté parkují přímo u hotelu v centru města Opavy. Celé parkoviště je monitorováno kamerovým systémem.

    

Všechny naše ceny za ubytování jsou uvedené včetně snídaní. Snídaně podáváme formou rautu, kde si každý přijde na své. Rádi Vám také připravíme kávu a čaj podle Vašeho výběru. Pokud Vaše cesta vede do Opavy, spolehněte se na nás a objednejte si Vaše ubytování včas. 

apartmán, včetně minibaru 2.600,- Kč
dvoulůžkový pokoj  - 2 osoby    2.050,- Kč
dvoulůžkový pokoj  - 1 osoba 1.550,- Kč
přistýlka  450,- Kč
parkovné - os. auto/1 noc 100,- Kč

 

AKCE - pro skupinu nad 10 osob Vám vytvoříme individuální cenu 

Kromě naší množstevní akce na ubytování můžete využít i víkendových balíčku, kde pro Vás máme slevy na ubytování ve dnech pá/so,so/ne,ne/po.

 

Ceník pro víkendovové ubytování:  

jednolůžkový pokoj 1.290,- Kč
dvojlůžkový pokoj 1.500,- Kč

                            

Rezervace