Hotel IBERIA***

Ubytování, gastronomie, konference, společenské akce, vše pod jednou střechou

Hotel v centru Opavy Hotel Opava

Hotel vznikl rekonstrukcí architektonicky cenných domů z 19. století, který se nachází v samotném centru Opavy, má tedy ideální polohu a je snadno dostupný autem nebo městskou hromadnou dopravou. Interiér hotelu, navržený Ing. Josefem Bartákem, navazuje na architektonický styl budov a navozuje příjemný pocit klidu, pohody a bezpečí.

Náš hotel můžete využít pro své služební i soukromé cesty, hned u hotelu se nachází hlídané parkoviště. Součástí hotelu jsou také 2 stylové restaurace Castillo v přízemí a Citadela pod klenbami v suterénu, kde se skvělé najíte nebo si v letních dnech posedíte u svého oblíbeného nápoje pod zastřešenou terasou.

Nejenže si u nás skvělé pochutnáte a ubytujete v krásném prostředí, ale v našem klimatizovaném kongresovém centru s vlastním gastronomickým zázemím můžete také uspořádat nejrůznější firemní školení, prezentace nebo konferencí. A pro pořádání nejrůznějších večírků, hostin a oslav máme salónek, kde se postáráme o to, aby byla Vaše oslava perfektní.

Spokojenost a pohodlí hostů zajišťuje kolektiv kvalifikovaných odborníků na vysoké úrovni. Vždy se snažíme o to, aby se náš hotel stal oblíbeným a vyhledávaným místem pro všechny, kteří se jej rozhodnou navštívit.

223  (9)  salonek pro pořádání oslav a večírku  Pořádání akci s cateringem  Apartmán v centru Opavy 

Kvalitně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením a wc Restaurace s terasou v centru města Opava Hotel Opava

Ceník          Rezervační systém

facebook-logo-png-9